Region > "Dziś z Echem Dnia" testy maturalne na płytach

  Region > "Dziś z Echem Dnia" testy maturalne na płytach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Dziś, we wtorek, 23 października, wraz z "Echem Dnia" mogą państwo kupić zestaw ćwiczeń, przygotowujących do matury z najpopularniejszych przedmiotów.
  Znajdziecie na niej zarówno zestawy na poziome podstawowym, jak i rozszerzonym. Na płycie umieściliśmy testy, przygotowane specjalnie w tym roku przez nauczycieli z Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach, a także testy z matury 2007 oraz zestawy z matury próbnej z listopada 2006 roku, które udostępniła nam Centralna Komisja Edukacyjna.

  Za tydzień, we wtorek, 30 października, do "Echa Dnia" będzie dołączona płyta z ćwiczeniami sprawdzającymi wiedzę po szkole podstawowej i gimnazjum. Na płycie znajdą się testy, specjalnie przygotowane dla nas przez nauczycieli z Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach. Są na niej także testy gimnazjalne z roku szkolnego 2006/2007.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo