Skarżysko > Cztery firmy zajmą się utrzymaniem dróg i...

  Skarżysko > Cztery firmy zajmą się utrzymaniem dróg i chodników w mieście

  /BOL/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  O swoich obowiązkach muszą też pamiętać mieszkańcy.

  2 miliony złotych będzie kosztować skarżyski samorząd zimowe utrzymanie dróg i chodników. Wiceprezydent miasta Zdzisław Kobierski zapowiada, że miasto będzie kontrolować, jak firmy wywiązują się z umów. Straż Miejska ostrzega, że mogą posypać się kary dla mieszkańców.

  Pierwsze opady śniegu już za nami. Na razie nie były zbyt intensywne, ale drogowcy i służby miejskie już są w pełnej gotowości. Tegoroczna akcja zimowego utrzymania dróg będzie kosztować około 2 miliony złotych.
  To duża kwota, więc wiceprezydent Skarżyska Zdzisław Kobierski zapowiada, że jego podwładni będą sprawdzać, jak wynajęte firmy będą się wywiązywać z podpisanych umów. - W tym roku mieliśmy problemy ze znalezieniem firm, które podjęłyby się zimowego utrzymania ulic i chodników. Za ulice w dzielnicy Kamienna będzie odpowiadać firma Drogmas, za Milicę firma Łukasz, a za osiedla Zachodnie, Metalowców i Bór firma Bracia Kozłowscy.

  Chodnikami w całym Skarżysku zajmie się przedsiębiorstwo Trans - informuje Zdzisław Kobierski.

  Więcej w jutrzejszym Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo