Włoszczowa > Rozegrają Turniej Szachowy o Puchar Starosty...

  Włoszczowa > Rozegrają Turniej Szachowy o Puchar Starosty Włoszczowskiego

  rab

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W najbliższą niedzielę, 25 listopada, o godzinie 11 w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym przy ulicy Koniecpolskiej we Włoszczowie rozegrany zostanie Turniej Szachowy o Puchar Starosty Włoszczowskiego.
  Wpisowe w wysokości 10 złotych będzie pobierane od gości w dniu turnieju. Zawodnicy z powiatu włoszczowskiego zwolnieni są z opłat. Laureaci za pierwsze miejsce otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 300 złotych (do dziesiątego miejsca będą przyznawane nagrody pieniężne). Panie, które okażą się najlepsze, dostaną 150 złotych (w tej kategorii będą przyznawane nagrody pieniężne do piątego miejsca).

  Zwycięski zawodnik z powiatu włoszczowskiego otrzyma za pierwsze miejsce 150 złotych (nagrody będą przyznawane do szóstego miejsca). Zgłoszenia do niedzielnego turnieju we Włoszczowie można dokonywać pod numerem telefonu 041-394-35-90 w godzinach 8-15, ewentualnie na stronie internetowej: www.chessarbiter.to.pl lub w dniu turnieju. Niepełnoletni zawodnicy powinni być pod opieką rodziców lub opiekunów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo