Sport > Korona po 75 minutach remisuje w Białymstoku 0:0

/dor/

W Białymstoku trwa mecz szóstej kolejki Pucharu Ekstraklasy - Jagiellonia podejmuje piłkarzy Kolportera Korony Kielce. Po 75 minutach gry jest 0:0.
Korona: Leciejewski - Celeban, Król, Hernani, Rutka - Bonin (62’ Kiełb), Wilk, Nowak, Sobolewski (68’ Kasztelan) - Kowalczyk (77’ Michałek), Zabłocki (71’ Gajtkowski).
Jagiellonia: Olszewski - Stankiewicz (62’ Nawotczyński), Wasiluk, Rodnei, Łatka - Niedziela, Falkowski, Kwiek (46’ Marczak), Truszkowski (73’ Janik) - Konon (46’ Markiewicz), Sobociński.

Sędziuje Paweł Pskit z Łodzi. Widzów: 2000.
W 68 minucie kielczanie mają dogodną okazję do wyjścia na prowadzenie, ale nie potrafią pokonać Andrzeja Olszewskiego. Broni on strzał Macieja Kowalczyka i dobitkę Jakuba Zabłockiego.
W 75 minucie po rzucie rożnym główkuje Hernani, minimalnie niecelnie.