Starachowice > Pracownicy Urzędu Skarbowego bezpłatnie...

  Starachowice > Pracownicy Urzędu Skarbowego bezpłatnie wyjaśnią zawiłości prawa podatkowego

  /A.L/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Pracownicy starachowickiego Urzędu Skarbowego bezpłatnie wyjaśnią zawiłości prawa podatkowego osobom, które planują założyć działalność gospodarczą.

  Cykl szkoleń rozpocznie się we wtorek 11 grudnia o godz. 16.00 w siedzibie Urzędu przy ul. Składowej 33 w Starachowicach w sali 112 (I piętro). Ich celem jest przybliżenie praw i obowiązków, jakie wynikają z prawa podatkowego, pokazanie przyszłym przedsiębiorcom, że "nie taki diabeł straszny..." Uczestnicy szkoleń dowiedzą się między innymi jakie są zasady udzielania dotacji i pożyczek dla osób bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej, jak zgłosić rozpoczęcie takiej działalności , jakie są formy opodatkowania i obowiązki w zakresie dokumentowania przychodów, sposoby rozliczania podatku dochodowego, poznają też obowiązki w zakresie opodatkowania podatkiem VAT.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo