Skarżysko > Wciąż nie ma kandydatów na dyrektora szpitala

  Skarżysko > Wciąż nie ma kandydatów na dyrektora szpitala

  /Arp/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Choć władze powiatu skarżyskiego już dwa tygodnie temu ogłosiły konkurs na nowego dyrektora skarżyskiego szpitala, do tej pory nikt nie złożył podania o przyjęcie na to stanowisko.

  Przypomnijmy po ostatnich wyborach parlamentarnych Krzysztof Grzegorek, dyrektor skarżyskiego szpitala, ponownie został wybrany do Sejmu. Nasz parlamentarzysta, w przeciwieństwie do poprzedniej kadencji, postanowił zostać zawodowym politykiem. Z tego powodu zrezygnował z funkcji szefa lecznicy. Tym samym władze powiatu skarżyskiego, które są organem założycielskim dla szpitala, szukają nowej osoby na to stanowisko.

  - 20 listopada ogłosiliśmy konkurs na dyrektora lecznicy. Termin składania ofert przez kandydatów chcących objąć to stanowisko mija 20 grudnia - informuje Jerzy Żmijewski, starosta skarżyski.

  Władze powiatu chcą rozstrzygnąć konkurs najpóźniej do 15 stycznia przyszłego roku. Nie wiadomo jednak czy to się uda, bo do tej pory nie wpłynęła ani jedna kandydatura.

  - Myślę, że wszyscy chętni czekają do ostatniej chwili ze złożeniem dokumentów o przyjęcie na stanowisko szefa naszego szpitala. Kilku osobom udostępniliśmy dokumenty o aktualnej sytuacji finansowej szpitala, co świadczy, że jest zainteresowanie stanowiskiem dyrektora - mówi Jerzy Żmijewski, starosta skarżyski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo