Sport > Kuś z Korony strzelił gola w reprezentacji

/SAW/

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Przebywająca na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi piłkarska reprezentacja polskiej ligi pokonała w sparingowym meczu drugoligowy zespół Antalyaspor 9:0 (2:0).
    Jedną z bramek dla Polski zdobył obrońca Kolportera Korony Kielce Marcin Kuś.
    Najskuteczniejszy z Polaków był napastnik Górnika Zabrze Tomasz Zahorski, który strzelił cztery gole.

Kuś , podobnie jak inni gracze Korony - Tomasz Nowak i Grzegorz Bonin zagrali w drugiej połowie. Wtedy nasza drużyna strzeliła aż siedem goli.

Polska - Antalyaspor 9:0 (2:0).Bramki: Tomasz Zahorski cztery 49, 51, 80, 87 minuta , Bartłomiej Grzelak 10, Jakub Wawrzyniak 32, Marcin Kuś 72, Dawid Nowak 75, Michał Goliński 84.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.