Nasza Akcja > Rusza plebiscyt "Echa Dnia" - "Lekarz roku...

  Nasza Akcja > Rusza plebiscyt "Echa Dnia" - "Lekarz roku 2007"

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Wybieramy złotą dziesiątkę najpopularniejszych lekarzy w całym województwie oraz najlepsze trójki w powiatach. W piątek, 14 grudnia pierwszy kupon, ostatni 8 lutego, ogłoszenie wyników 21 lutego.

  Zasady udziału w naszym plebiscycie są bardzo proste. Przez kilka najbliższych tygodni codziennie w "Echu Dnia" aż do 8 lutego będziemy drukować kupony. Wystarczy je wypełnić i dostarczyć do redakcji - drogą pocztową na adres - Redakcja "Echa Dnia", 25-520 Kielce, ulica Targowa 18. Osobiście można przynosić kupony do wszystkich oddziałów "Echa Dnia" - adresy w stopce redakcyjnej na stronie 23.

  Można głosować wielokrotnie. Warunek jest jeden: przyjmujemy wyłącznie oryginały. My będziemy zliczać głosy na bieżąco i także na bieżąco podawać wyniki - pierwsze notowanie za tydzień. Na koniec ogłosimy "złotą" dziesiątkę - lekarzy, którzy w województwie cieszyli się największą popularnością oraz po trzy nazwiska lekarzy, którzy okazali się bezkonkurencyjni w swoich powiatach. Wśród osób, które oddały głosy rozlosujemy atrakcyjne upominki.

  Można głosować na każdego lekarza. Może to być nasz lekarz pierwszego kontaktu, specjalista, przyjmujący w szpitalu. Może być zatrudniony w państwowej jak i prywatnej placówce. Przyjmujemy też głosy na laureatów z lat poprzednich. Gorąco zachęcamy do udziału w plebiscycie. To przecież forma podziękowania dla tych najlepszych, których jak się okazuje, nie brakuje. Wyborom patronuje Ministerstwo Zdrowia i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

  Czytaj więcej w piątkowym Echu Dnia

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo