Nasza Akcja > Wybieramy najlepszego lekarza roku 2007

  Nasza Akcja > Wybieramy najlepszego lekarza roku 2007

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Ruszyła piąta edycja naszego plebiscytu na najlepszego "Lekarza roku 2007", której patronują wiceminister zdrowia i marszałek województwa świętokrzyskiego.
  Przypominamy, że wybieramy tak naprawdę kilkudziesięciu najlepszych specjalistów. Bo oprócz tego najlepszego w całym regionie, będzie też "złota" dziesiątka lekarzy najlepszych w województwie oraz ten najlepszy w każdym powiecie. Tak więc szanse mają wszyscy - bez względu na to, czy pracują w dużym czy małym ośrodku.

  Głosy mogą być oddane na każdego. Może to być nasz lekarz pierwszego kontaktu, specjalista, eskulap przyjmujący w szpitalu. Może być zatrudniony w państwowej placówce, jak i w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Przyjmujemy też głosy na laureatów z lat poprzednich. A zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wypełnić kupon i dostarczyć go do redakcji - osobiście lub drogą pocztową pod adresem: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Można głosować wielokrotnie. Warunek jest jeden: przyjmujemy wyłącznie oryginały.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo