Nasza Akcja > Lekarze najlepsi z najlepszych

  Nasza Akcja > Lekarze najlepsi z najlepszych

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Już spływają kupony na nasz wielki plebiscyt "Lekarz Roku 2007", który organizujemy pod patronatem Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego. W piątek podamy pierwsze notowania.

  A tymczasem przypominamy, jak wziąć udział w plebiscycie. Wystarczy wypełnić zamieszczony w papierowym wydaniu Echa Dnia i drogą pocztową przesłać pod adresem kieleckiej (wyłącznie) redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Kupon można też dostarczyć osobiście i to zarówno do siedziby w Kielcach, jak też do siedzib "Echa" w poszczególnych miastach naszego regionu. Można głosować wielokrotnie. Warunek jest jeden: przyjmujemy wyłącznie oryginały. My będziemy zliczać głosy na bieżąco i także na bieżąco podawać wyniki.

  Można głosować na każdego lekarza. Może to być nasz lekarz pierwszego kontaktu, specjalista przyjmujący w przychodni czy w szpitalu. Może być zatrudniony w państwowej placówce, jak i w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Przyjmujemy też głosy na laureatów z lat poprzednich.

  Kogo wybieramy? Przede wszystkim "złotą dziesiątkę", a więc dziesięciu najlepszych z najlepszych. Osoba, która uzyska najwięcej głosów zostanie Lekarzem Roku 2007. Ale to nie wszystko. W każdym powiecie wyróżnimy po trzech specjalistów, na których przyjdzie najwięcej kuponów. Tak więc szanse ma każdy, bez względu na to czy praktykuje w dużym, czy małym ośrodku. Kupony będą się ukazywać w papierowym wydaniu gazety codziennie - ostatni wydrukujemy 8 lutego. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas specjalnej gali zorganizowanej w Wojewódzkim Domu Kultury 21 lutego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo