Nasza Akcja > Głosujemy na Lekarzy Roku 2007

  Nasza Akcja > Głosujemy na Lekarzy Roku 2007

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Coraz więcej kuponów z nazwiskami najlepszych - państwa zdaniem - lekarzy, dociera do naszej redakcji. W piątek opublikujemy pierwsze wyniki.

  Plebiscyt "Echa", Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego rozkręca się w najlepsze. Widać, że pacjenci są przywiązani do swoich specjalistów i chcą, by to właśnie oni znaleźli się w gronie najlepszych.

  I są na to naprawdę duże szanse. W sumie bowiem wyróżnimy aż 49 ludzi medycyny. Skąd taka liczba? Otóż wybieramy nie tylko "Lekarza Roku 2007", czyli osobę, która otrzyma najwięcej głosów w całym regionie.
  Docenimy też "złotą dziesiątkę", a więc dziesięciu najlepszych, najbardziej oddanych pacjentom specjalistów z województwa. To nie wszystko: wśród laureatów znajdzie się także po trzech lekarzy z każdego powiatu. Jest więc o co walczyć.

  Kupony (wyłącznie oryginały wycięte z papierowego wydania gazety - drukujemy je codziennie) można wysyłać pod adresem kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Można je też dostarczyć osobiście i to zarówno do siedziby w Kielcach, jak też do siedzib "Echa" w poszczególnych miastach naszego regionu (Uwaga! Nie wysyłamy pocztą kuponów do filii "Echa" w terenie). Ostatni kupon ukaże się 8 lutego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo