Kielce > Pożar w windzie. Ewakuowano 15 osób

  Kielce > Pożar w windzie. Ewakuowano 15 osób

  /ALP/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  15 mieszkańców bloku przy ulicy Warszawskiej w Kielcach zostało ewakuowanych po tym, jak ktoś podpalił w windzie śmieci.

  Niecodziennie wczesną pobudkę mieli mieszkańcy wieżowca numer 109 przy ul. Warszawskiej w Kielcach. Przed godziną 4 rano obudziły ich wdzierający się do mieszkań dym i sygnały alarmowe wozów strażackich.

  Zadymienie szczególnie na wyższych kondygnacjach było tak duże, że strażacy zdecydowali się na ewakuację 15 domowników. Szybko okazało się, że dym pochodzi z szybu windowego w którym ktoś podpalił śmieci. Równie szybko strażakom udało się ugasić ogień więc obyło się bez znacznych strat, a skończyło na zamieszaniu w bloku.

  W tym samym wieżowcu w styczniu tego roku ktoś równie dowcipny lub spragniony wrażeń podpalił nieczystości w szybie zsypu. Wtedy trzeba było ewakuować 30 osób, a straty były większe.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Geograf

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo