Sport > Ogólnopolski Opłatek Sportowców odbędzie się w...

  Sport > Ogólnopolski Opłatek Sportowców odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim

  /dor/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Już po raz dziewiętnasty odbędzie się Ogólnopolski Opłatek Sportowców, tym razem 12 stycznia w Ostrowcu Świętokrzyskim, i będzie mu przewodniczył ksiądz kardynał Józef Glemp.

  Spotkanie, któremu patronuje "Echo Dnia", rozpocznie się mszą w Kolegiacie Świętego Michała w Ostrowcu (godzina 9), odprawią ją kardynał Józef Glemp, biskup sandomierski Andrzej Dzięga i kielecki Marian Florczyk. O godzinie 11 na pływalni Rawszczyzna odbędzie się dalsza część uroczystości - między innymi koncert kolęd w wykonaniu rodziny Pośpieszalskich i spotkanie opłatkowe.
  Będą w nim uczestniczyć wiceminister sportu Zbigniew Pacelt, olimpijczycy z całej Polski - prawdopodobnie Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Paweł Korzeniowski, trener Paweł Słomiński oraz utytułowani zawodnicy z naszego regionu.

  -Zależy mi na tym, żeby było to spotkanie wielkiej sportowej rodziny, cieszę się, że po raz pierwszy odbędzie się w Ostrowcu i po raz pierwszy na pływalni - powiedział główny organizator, ksiądz Paweł Anioł, wiceprezes Katolickiego Stowarzyszenia Sportowego RP.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo