Nasza Akcja > Wybieramy "Lekarza Roku 2007". O tytuł walczy...

  Nasza Akcja > Wybieramy "Lekarza Roku 2007". O tytuł walczy już ponad 30 lekarzy

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Zainteresowanie naszym plebiscytem jest coraz większe. Mamy już ponad trzydziestu lekarzy, którzy walczą o tytuł najlepszego.
  Dotychczas najwięcej głosów zebrali: Cezary Strózik ze szpitala Świętego Łukasza w Końskich, Jarosław Jaskólski z przychodni przy ulicy Artwińskiego w Kielcach i Bożena Morycińska z przychodni Gomed w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  W powiecie kieleckim czołówkę tworzy sześciu lekarzy: wspomniany już Jarosław Jaskólski, Elżbieta Pląder ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, Elżbieta Matysiak z przychodni Eskulap, Halina Zgadzaj z przychodni Medicus, Maria Szymańska i Stanisław Buda ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii w Kielcach.
  Kolejne miejsca zajmują: Bogusław Lewandowski ze szpitala Świętego Aleksandra w Kielcach, Grażyna Jąkalska ze szpitala w Czerwonej Górze, Czesława Cieciera z poradni kardiologicznej, Ewa Obara-Jończyk z przychodni w osiedlu Na Stoku, Ewa Pruszkowska z przychodni przy ulicy Lecha i Barbara Baltyn z przychodni przy ulicy Żelaznej w Kielcach.

  Przypominamy, że wybieramy "Złotą Dziesiątkę", a więc dziesięciu najlepszych lekarzy w całym województwie.
  Osoba, która uzyska najwięcej głosów zostanie "Lekarzem Roku 2007". Ale to nie wszystko. W każdym powiecie wyróżnimy po trzech lekarzy, którzy otrzymają najwięcej głosów, a najlepszy z nich otrzyma tytuł "Lekarza Roku" danego powiatu.

  Drukowane (do 8 lutego) przez nas kupony należy przesłać pod adresem kieleckiej (wyłącznie) redakcji: 25-520 Kielce, ulica Targowa 18. Ale kupon (oryginalny) można też dostarczyć osobiście i to zarówno do redakcji w Kielcach, jak i oddziałów "Echa Dnia" w poszczególnych miastach naszego regionu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo