Kielce > Na Czarnowie znaleziono martwą kobietę

  Kielce > Na Czarnowie znaleziono martwą kobietę

  /minos/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Martwą kobietę, na której ciele były ślady pobicia, znaleziono rankiem w mieszkaniu na kieleckim Czarnowie. Policjanci zatrzymali 33-latka, z którym kielczanka mieszkała.
  Sygnał, że 38-letnia lokatorka bloku przy ulicy Grunwaldzkiej nie żyje, policjanci dostali od pogotowia ratunkowego kilka minut po godzinie 6.

  - Z relacji sąsiadów wynika, że w mieszaniu pary często dochodziło do awantur - tłumaczy Artur Feigel, szef Prokuratury Rejonowej Kielce-Zachód. - Na ciele kobiety znaleziono ślady świadczące, że była bita. Podejrzewamy, że zatrzymany mężczyzna znęcał się nad swą konkubiną, trudno jednak na razie powiedzieć jaka była przyczyna jej śmierci.

  Sekcję zwłok kielczanki zaplanowano na dzisiejsze popołudnie. Od jej wyników zależeć będzie dalszy przebieg sprawy. - Na razie nie sposób mówić jaki zarzut może usłyszeć 33-latek. Czy będzie to fizyczne znęcanie się, pobicie ze skutkiem śmiertelnym czy też zabójstwo - uzupełnia prokurator Artur Feigel.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo