Nasza Akcja > Wybieramy Lekarza Roku 2007

  Nasza Akcja > Wybieramy Lekarza Roku 2007

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Każdy może oddać głos na swojego lekarza - wystarczy tylko wypełnić kupon i dostarczyć go do naszej redakcji.

  A tych kuponów mamy coraz więcej. I coraz więcej lekarzy pojawia się na naszych listach. Listach, gdyż nie wyróżnimy tylko jednego specjalisty. Wśród laureatów będą Lekarze Roku 2007 poszczególnych powiatów (wyłonieni z trójki specjalistów, którzy otrzymają najwięcej głosów w danym powiecie) oraz dziesięciu najlepszych lekarzy w całym regionie.

  W tej chwili sytuacja przedstawia się następująco.
  W powiecie kieleckim do ścisłej czołówki należą: Mieczysław Orłowski z Bodzentyna, Jan Stradowski z osiedla Miedzianka koło Kielc, Jarosław Jaskulski z przychodni przy ul. Artwińskiego - Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach, Elżbieta Pląder ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, Stanisław Buda i Maria Szymańska ze Świętokrzyskiego Centrum Kardio-logii w Kielcach, Barbara Baltyn z przychodni przy ul. Żelaznej w Kielcach, Elżbieta Matysiak z przychodni "Eskulap", Halina Zgadzaj z przychodni "Medicus", Teresa Kościelska-Gallas z Powiatowego Centrum Usług Medycznych, Ewa Wrona z przy-chodni "Dalmed", Ewa Wróbel z przychodni przy ul. Zagórskiej, Paweł Baranowicz, stomatolog z ul. Słowackiego, Tomasz Pod-laska z przychodni "Crossmed".

  Także powiaty mają już swoich faworytów. W ostrowieckim jest to Małgorzata Krysa-Kowal (w tej chwili prowadzi w całym regionie) i Mirosława Podgórska, sandomierskim - Stanisław Marzec, starachowickim - Krystyna Piwowarska i Mariola Zalewska, skarżyskim - Elżbieta Dziekan i Jerzy Błasiak, koneckim - Cezary Struzik i Marek Herudziński, buskim - Marek Kozłowski, staszowskim - Ewa Zalewska, jędrzejowskim - Władysław Sędek, kazimierskim - Mirosława Staniec, opatowskim - Krzysztof Mazurkiewicz, pińczowskim - Teresa Wiludyga, Maciej Dymek i Jerzy Mamełka, włoszczowskim - Ewa Rutkowska-Bożek.

  Głosować możemy do 8 lutego. Kupony należy przysyłać pod adresem kieleckiej redakcji "Echa" - 25-520 Kielce, ul. Targowa 18 lub dostarczyć osobiście - do siedziby w Kielcach lub siedzib oddziałów "Echa" w regionie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo