Skorzów, pow. Busko > Wielki bal w Panamie

  Skorzów, pow. Busko > Wielki bal w Panamie

  /ALI/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  V Bal Dobroczynny - "Razem dzieciom" odbędzie się 2 lutego, w pensjonacie Panama w podbuskim Skorzowie.
  Jubileuszowa edycja imprezy - organizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, pod honorowym patronatem starosty Jerzego Kolarza - rozpocznie się o godzinie 20. W programie balu znajdzie się wiele atrakcji, w tym oczekiwana szczególnie aukcja przedmiotów ofiarowanych przez znane osoby życia publicznego. Przypomnijmy, że w poprzednich latach poszły "pod młotek" dary od prezydentowych Marii Kaczyńskiej i Jolanty Kwaśniewskiej, marszałka województwa i wojewody, znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców, polityków, gwiazdy telewizji.

  Pieniądze zebrane podczas balów dobroczynnych w Panamie zostają przeznaczone co roku na organizację letniego wypoczynku dla dzieci z niezamożnych rodzin. Dzięki temu dzieciaki mogły wyjechać podczas wakacji na atrakcyjne kolonie nad morzem. Patronem medialnym imprezy jest "Echo Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo