Nasza Akcja > Wybierz Lekarza Roku 2007. Nowi liderzy

  Nasza Akcja > Wybierz Lekarza Roku 2007. Nowi liderzy

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Okazuje się, że w naszym plebiscycie na najlepszego Lekarza Roku 2007 organizowanym przy współudziale Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego, jeden dzień może wszystko zmienić.

  Zadebiutowała na liście najlepszych i od razu wyprzedziła konkurentów dr Teresa Tymińska-Tkacz ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy. Ale nadal w ścisłej czołówce znajdują się Cezary Struzik ze szpitala św.
  Łukasza w Końskich, Jarosław Jaskulski z przychodni Świętokrzyskiego Centrum Onkologii przy ul. Artwińskiego w Kielcach, Elżbieta Pląder ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, Halina Zgadzaj z przychodni Medicus, Maria Szymańska i Stanisław Buda ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii w Kielcach, Bożena Morycińska z przychodni Gomed w Ostrowcu Świętokrzyskim, Mieczysław Orłowski z Bodzentyna, Jan Stradowski z osiedla Miedzianka koło Kielc, Władysław Sędek z Jędrzejowa.

  Bardzo dużo głosów otrzymali również: Małgorzata Krysa-Kowal przychodni Rodzina i Bożena Morycińska z przychodni Gomed w Ostrowcu Świętokrzyskim, Elżbieta Dziekan z przychodni w Suchedniowie, Krystyna Piwowarska i Mariola Zalewska ze Starachowic, Marek Kozłowski z Buska, Ewa Zalewska ze Staszowa, Mirosława Staniec z Kazimierzy, Krzysztof Mazurkiewicz z Opatowa.

  Oczywiście nadal czekamy na kupony - należy je przysyłać pod adresem redakcji - 25-520 Kielce, ul. Targowa 18 lub dostarczyć osobiście - do siedziby w Kielcach lub siedzib oddziałów “Echa" w regionie. Ostatni wydrukujemy 8 lutego.

  Przypominamy też, że nie wybieramy wyłącznie jednego Lekarza Roku 2007. Swojego Lekarza Roku będzie miał także każdy powiat. Wyróżnimy również najlepszych dziesięciu specjalistów w całym regionie i po trzech najlepszych lekarzy w poszczególnych powiatach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo