Nasza Akcja > Wybieramy najlepszych lekarzy. Ścisła czołówka

  Nasza Akcja > Wybieramy najlepszych lekarzy. Ścisła czołówka

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W naszym plebiscycie na najlepszego "Lekarza Roku 2007" województwa i powiatów organizowanym przy współudziale Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego coraz ostrzejsza rywalizacja.

  Już nie tylko lekarze ostro walczą pomiędzy sobą - trwa także walka pomiędzy powiatami, z którego z nich będzie pochodził najlepszy specjalista: z Kielc, Ostrowca, Skarżyska czy może z Końskich? A może jeszcze z innej miejscowości?

  Mamy bowiem od pewnego czasu ścisłą czołówkę. W całym regionie prowadzą: dr Teresa Tymińska-Tkacz ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, Mieczysław Orłowski z Bodzentyna, Cezary Struzik ze szpitala św. Łukasza w Końskich, Jarosław Jaskulski z przychodni Świętokrzyskiego Centrum Onkologii przy ul. Artwińskiego w Kielcach, Elżbieta Pląder ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, Halina Zgadzaj z przychodni Medicus, Maria Szymańska i Stanisław Buda ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii w Kielcach, Bożena Morycińska z przychodni Gomed w Ostrowcu Świętokrzyskim, Jan Stradowski z osiedla Miedzianka koło Kielc, Władysław Sędek z Jędrzejowa.

  Niewiele mniej głosów mają: Małgorzata Krysa-Kowal z przychodni Rodzina w Ostrowcu Świętokrzyskim, Elżbieta Dziekan z przychodni w Suchedniowie, Krystyna Piwowarska i Mariola Zalewska ze Starachowic, Marek Kozłowski z Buska, Ewa Zalewska ze Staszowa, Mirosława Staniec z Kazimierzy, Krzysztof Mazurkiewicz z Opatowa.

  Ale przed nami jeszcze cały miesiąc - ostatni kupon wydrukujemy bowiem 8 lutego. Wystarczy go wypełnić i drogą pocztową przesłać pod adresem kieleckiej (wyłącznie) redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Kupon można też dostarczyć osobiście i to zarówno do siedziby w Kielcach, jak też do siedzib "Echa" w terenie. Przypominamy, że wybieramy dziesięciu najlepszych specjalistów z regionu - ten który otrzyma najwięcej głosów zostanie "Lekarzem Roku 2007" województwa świętokrzyskiego i po trzech najlepszych specjalistów z poszczególnych powiatów - najpopularniejsi z nich otrzymają tytuł "Lekarza Roku 2007" danego powiatu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo