Sport > Robert Korzeniowski będzie na opłatku w Ostrowcu

  Sport > Robert Korzeniowski będzie na opłatku w Ostrowcu

  /dor/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jutro w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się 19. Ogólnopolski Opłatek Sportowców. Będą w nim uczestniczyć utytułowani zawodnicy, byli i obecni olimpijczycy, trenerzy i działacze.
  Spotkanie, któremu patronuje redakcja "Echa Dnia", rozpocznie się mszą świętą w kolegiacie Świętego Michała w Ostrowcu (godzina 9), odprawią ją ksiądz kardynał Józef Glemp, biskup sandomierski Andrzej Dzięga i kielecki Marian Florczyk.

  O godzinie 11 na pływalni Rawszczyzna odbędzie się dalsza część uroczystości - między innymi koncert kolęd w wykonaniu rodziny Pośpieszalskich i spotkanie opłatkowe. Będzie w nim uczestniczył wiceminister sportu Zbigniew Pacelt, dziś swój udział potwierdził mistrz olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski, będą byli utytułowani bokserzy, na czele z "Czarodziejem Ringu" Leszkiem Drogoszem.

  - To będzie spotkanie wielkiej sportowej rodziny. Zapraszam serdecznie na mszę, a później na opłatek na pływalnię "Rawszczyzna" - powiedział główny organizator, ksiądz Paweł Anioł, który jest wiceprezesem Katolickiego Stowarzyszenia Sportowego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo