WOŚP > Ponad 952 tys. złotych zebrano na koncie Wielkiej...

  WOŚP > Ponad 952 tys. złotych zebrano na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę do godz. 11.30

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie  W większości polskich miast odbywają się kwesty, licytacje oraz koncerty charytatywne na rzecz WOŚP.

  Wśród nich są m.in. akwarela od Andrzeja Wajdy, obraz olejny podarowany przez Krystynę Jandę, wagonik od Polskich Kolei Linowych, platynowa płyta za album "Taniec Wampirów" z podpisem Romana Polańskiego, bilet LOT na trasie Warszawa-Pekin-Warszawa oraz fotel prezesa TVP, który na aukcję przekazał Andrzej Urbański.

  W ciągu dnia funkcjonuje także specjalny numer sms: 7547, poprzez który można wesprzeć Orkiestrę. Operatorzy sieci komórkowych ERA, ORANGE oraz PLUS - zrzekli się dochodu z tego tytułu i przekażą w całości zebraną kwotę na konto WOŚP.

  Ponadto za pośrednictwem strony internetowej - http://licytacja.wosp.org.pl - każdy może wziąć udział w licytacji jednego z 300 złotych serduszek i jednej ze 100 złotych kart telefonicznych.

  Można także wpłacać darowizny na konto XVI Finału Orkiestry. Numer konta: 90 1240 1112 1111 0010 1539 5651.

  Pieniądze zebrane w tym roku zostaną przeznaczone na ratowanie zdrowia i życia dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo