Kielce > Atrakcyjne ferie z Domem Kultury Zameczek

  Kielce > Atrakcyjne ferie z Domem Kultury Zameczek

  DMP

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Dom Kultury Zameczek podczas pierwszego tygodnia ferii proponuje turnus w cenie 130 złotych od uczestnika. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 8-16.

  Ferie rozpoczną się w poniedziałek, 28 stycznia spotkaniem z Tomaszem Gerardem Bachem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Temat - "Bezpieczny i widoczny". Kolejne atrakcje to Kinoplex - seans filmowy oraz "Sztuka na wesoło" - niezwykłe dzieła sztuki, anegdoty o artystach w Muzeum Diecezjalnym.

  Wtorek, 28 stycznia. "Dzień Bizona" - wizyta w Kurozwękach (zwiedzanie pałacu, oglądanie stada bizonów, ognisko).

  Środa, 30 stycznia. "Podziemny świat solnych grot" - zwiedzanie kopalni soli w Bochni, zajęcia edukacyjne, obiad.

  Czwartek, 31 stycznia. "Piękno świata gadów" - wizyta i zajęcia edukacyjne w Dolinie Gadów na Stadionie. Basen Perła.

  Piątek, 1 lutego. "Kulig, jakich mało" - wizyta w gospodarstwie agroturystycznym w Kontrewersie (zwiedzanie minizoo, ognisko, kulig za quadami).

  W drugim tygodniu ferii od poniedziałku, 4 lutego do piątku, 8 lutego będą odbywać się warsztaty taneczne dla wszystkich chętnych. Instruktorzy poprowadzą naukę tańców klasycznych, latynoamerykańskich i tańca jazzowego. Informacje w Domu Kultury Zameczek, ul. Słowackiego 23, tel. 041-361-39-31.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo