Nasza Akcja > Wybieramy Lekarza Roku 2007

  Nasza Akcja > Wybieramy Lekarza Roku 2007

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Nasz plebiscyt na Lekarza Roku jest na półmetku, ale nadal trudno wyrokować, kto znajdzie się na listach laureatów.

  Codziennie otrzymujemy setki kuponów. Wiele z nich, to głosy na osoby, które zaistniały w naszym plebiscycie od samego początku. Ale pojawiają się też nowi faworyci.

  Obecnie sytuacja przedstawia się następująco: najwięcej głosów mają Małgorzata Krysa-Kowal z przychodni Rodzina w Ostrowcu Świętokrzyskim, Teresa Tymińska-Tkacz, Ewa Wróbel, Maria Szymańska, Leszek Siuda, Halina Zgadzaj, Jarosław Jaskulski, Mieczysław Orłowski z powiatu kieleckiego, Jadwiga Klimek z ostrowieckiego, Stanisław Marzec z sandomierskiego, Andrzej Klepaczewski z włoszczowskiego, Mariola Zalewska ze starachowickiego, Elżbieta Dziekan ze skarżyskiego, Cezary Struzik z koneckiego, Dorota Wołoszynowska z buskiego, Stanisław Madej ze staszowskiego, Władysław Sędek z jędrzejowskiego, Maciej Dymek z pińczowskiego, Barbara Cysewska z kazimierzowskiego i Krzysztof Mazurkiewicz z opatowskiego.

  Na ile się to zmieni, zależy wyłącznie od państwa głosów.
  Przypominamy, żeby je oddać, wystarczy wypełnić zamieszczony obok kupon i drogą pocztową przesłać pod adresem kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Kupon można też dostarczyć osobiście i to zarówno do siedziby w Kielcach, jak też do siedzib “Echa" w terenie. Kupony drukujemy do 8 lutego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo