Sport > Zagraj w turnieju Minieuro 2008

  Sport > Zagraj w turnieju Minieuro 2008

  mir, SAW

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Coraz więcej drużyn zgłasza się do turnieju piłkarskiego dla gimnazjalistów MINIEURO 2008. Ty też możesz zagrać w tym prestiżowym turnieju, na wasze zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

  Przypominamy, że w turnieju, który redakcja "Echa Dnia" organizuje razem ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej, mogą grać reprezentacje gimnazjów z całego województwa. Wiosną przeprowadzimy eliminacje powiatowe, a mistrzowie powiatów zagrają w fazie finałowej, gdzie będą występować w barwach państw - finalistów tegorocznych piłkarskich mistrzostw Europy. Chcemy, aby finały powiatowe miały równie bogatą oprawę, jak finały poprzednich organizowanych przez nas turniejów.

  Patronat nad turniejem objął prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Michał Listkiewicz, który obiecał supernagrodę dla zwycięzcy turnieju. My natomiast przygotowujemy atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestniczących w turnieju drużyn. Nie zwlekajcie więc i jeszcze dziś namówcie kolegów oraz opiekuna (obowiązkowo nauczyciel z waszej szkoły) i zgłoście się do tej wielkiej, piłkarskiej zabawy. Czekamy.

  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (041-363-62-61 i 349-53-30), do końca stycznia. Szczegółowe informacje o turnieju MINIEURO 2008 można znaleźć na stronie internetowej www.echodnia.eu/minieuro.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo