Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja konkurs na...

  Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja konkurs na najsympatyczniejszych gimnazjalistów

  /dota/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Przypominamy, że nadal wybieramy najsympatyczniejszą klasę trzecią gimnazjalistów. Glosowanie trwa do piątku, 25 stycznia, do północy. Czasu na podjęcie decyzji ubywa. Oto najnowsze zestawienie:

  W województwie świętokrzyskim: 1. klasa IIIF z Gimnazjum numer 2 w Skarżysku Kamiennej, 2. klasa IIIG z Publicznego Gimnazjum Samorządowego w Kazimierzy Wielkiej, 3. klasa IIIB z Gimnazjum w Morawicy.

  W powiatach.
  Powiat buski: 1. klasa IIIA z Gimnazjum imienia Kazimierza Wielkiego w Stopnicy, 2. klasa IIID z Samorządowego Gimnazjum imienia Świętej Kingi w Nowym Korczynie, 3. klasa IIIC z Samorządowego Gimnazjum w Zbludowicach.

  Powiat jędrzejowski: 1. klasa IIID z Publicznego Gimnazjum w Wodzisławiu, 2. klasa IIIE z Publicznego Gimnazjum numer 1 w Jędrzejowie, 3. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum w Złotnikach.

  Powiat kazimierski: 1 klasa IIIG z Publicznego Gimnazjum Samorządowego w Kazimierzy Wielkiej, 2. klasa IIIA, a 3. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum w Czyżowicach.

  Kielce - miasto: 1. klasa IIID z Gimnazjum numer 6 imienia Stanisława Kościuszki, 2. klasa IIID z Gimnazjum numer 7 imienia Stanisława Moniuszki, 3. klasa IIIH z Gimnazjum numer 9 imienia majora Henryka Sucharskiego.

  Powiat kielecki: 1. klasa IIIB z Gimnazjum w Morawicy, 2. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum w Łagowie, 3. klasa IIIA z Gimnazjum imienia Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Nowej Słupi.

  Powiat konecki: 1. klasa IIIF z Gimnazjum numer 1 w Końskich, 2. klasa IIID, a 3. klasa IIIB z Gimnazjum numer 2 w Końskich. Powiat opatowski: 1. klasa IIID z Publicznego Gimnazjum w Baćkowicach, 2. klasa IIIC z Gimnazjum w Tarłowie, 3. klasa IIIC z Gimnazjum w Ożarowie.

  Powiat ostrowiecki: 1. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum numer 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim, 2. klasa IIIA z Gimnazjum w Ćmielowie, 3. klasa IIID z Publicznego Gimnazjum numer 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

  Powiat pińczowski: 1. klasa IIIB z Gimnazjum w Złotej, 2. klasa IIIA z Gimnazjum w Kijach, 3. klasa IIID z Gimnazjum numer 2 imienia Adolfa Dygasińskiego w Pińczowie.

  Powiat sandomierski: 1. klasa III z Publicznego Gimnazjum w Chobrzanach, 2. klasa IIIC z Gimnazjum numer 1 imienia Jana Długosza w Sandomierzu, 3. klasa IIIC z Gimnazjum w Koprzywnicy.

  Powiat skarżyski: 1. klasa IIIF z Gimnazjum numer 2 w Skarżysku Kamiennej, 2. klasa IIIE, a 3. klasa IIIF z Gimnazjum numer 1 w Skarżysku Kamiennej.

  Powiat starachowicki: 1. klasa IIIB z Gimnazjum numer 2 imienia Stefana Żeromskiego w Starachowicach, 2. klasa IIIB z Gimnazjum numer 1 w Starachowicach, 3. klasa IIID z Gimnazjum numer 2 imienia Stefana Żeromskiego w Starachowicach.

  Powiat staszowski: 1. klasa IIIC z Gimnazjum w Łoniowie, 2. klasa IIID z Publicznego Gimnazjum numer 1 w Staszowie, 3. klasa IIIF z Gimnazjum numer 3 imienia Henryka Sienkiewicza.

  Powiat włoszczowski: 1. klasa IIIA z Publicznego Gimnazjum numer 1 we Włoszczowie, 2. klasa IIIA, a 3. klasa IIIB z Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Bukowej

  Kolejna klasyfikacja już jutro.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  klzhdfb

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo