Region > Wichura zrywa reklamy, powala drzewa

  Region > Wichura zrywa reklamy, powala drzewa

  /MPB/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Od popołudnia wieje w całym regionie świętokrzyskim. W ciągu zaledwie dwóch godzin strażacy musieli kilkanaście razy usuwać skutki wichury. - Ratownicy z Ostrowca otrzymali zgłoszenie o tym, że po godzinie 14 naderwana została duża reklama przy ulicy Szewieńskiej. W czasie, gdy mocowali reklamę zgłosił się do nich 54-leni mężczyzna twierdząc, że został uderzony naderwanym banerem w głowę.

  Po godzinie 15 w Słaboszowie w powiecie kazimierskim silny wiatr wywrócił przyczepę ze styropianem.
  W Sandomierzu doszło do kolizji, bo wichura zerwała niespodziewanie plandekę z ciężarówki. Również po godzinie 15 w Gackach w powiecie pińczowskim zerwana został część poszycia dachu nowobudowanej hali gimnastycznej. W Działoszycach watr zerwał blachę z budynku handlowo-usługowego.

  Strażacy musieli usuwać również powalone przez wiatr drzewa. Częściowo zatarasowany był jeden pas ruchu kieleckiej Alei Solidarności. Drzewo runęło na drogę w Kolonii Miławskiej w gminie Chmielnik w powiecie kieleckim. W Potoku w powiecie jędrzejowskim trzeba było usuwać drzewo z drogi krajowej nr 7. Zatarasowana była również przez jakiś czas droga w Błotnowoli w powiecie buskim.  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo