Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w plebiscycie na...

  Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w plebiscycie na Lekarza Roku 2007

  bas/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  W naszym plebiscycie na najlepszego "Lekarza Roku 2007" organizowanym przy współudziale Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego mamy ścisłą czołówkę specjalistów, na których dzień w dzień przychodzą nowe głosy.

  Zmieniają się jedynie liderzy, ale peleton pozostaje ten sam. W tej chwili walka o pierwsze miejsce toczy się pomiędzy Małgorzatą Krysą-Kowal z przychodni Rodzina w Ostrowcu, Ewą Wróbel z przychodni przy ul.
  Zagórskiej w Kielcach, Marią Szymańską ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii i Leszkiem Siudą ze szpitala wojewódzkiego w Kielcach. Ale tuż za nimi są: Jarosław Jaskulski, Halina Zgadzaj, Jan Stradowski, Mieczysław Orłowski, Teresa Kościelska-Gallas, Elżbieta Pląder, Wiesław Brąglewicz, Remigiusz Czernecki z powiatu kieleckiego, Jadwiga Klimek i Bożena Morycińska z ostrowieckiego, Stanisław Marzec i Jolanta Zioło z sandomierskiego, Andrzej Klepaczewski i Henryk Napora z włoszczowskiego, Mariola Zalewska i Krystyna Piwowarska ze starachowickiego, Elżbieta Dziekan i Małgorzata Walerowicz, Cezary Struzik i Marek Figiel z koneckiego, Dorota Wołoszynowska i Marek Kozłowski z buskiego, Stanisław Madej, Ewa Zalewska i Stanisław Siatka ze staszowskiego, Władysław Sędek i Andrzej Kosela z jędrzejowskiego, Maciej Dymek z pińczowskiego, Barbara Cysewska i Mirosława Staniec z kazimierzowskiego, Krzysztof Mazurkiewicz, Adam Kabza i Grzegorz Szymkiewicz z opatowskiego. Natomiast Małgorzata Fudala zebrała bardzo dużo głosów w dwóch powiatach: skarżyskim, gdzie ma gabinet prywatny i koneckim, gdzie pracuje w szpitalu.

  Pełna lista osób, które zostały zgłoszone do plebiscytu przekracza już 200 nazwisk. Dlatego wszystko jest jeszcze możliwe, zwłaszcza że kupony drukujemy do 8 lutego. Wystarczy je wypełnić i pocztą przesłać pod adresem kieleckiej (wyłącznie) redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18. Kupon można też dostarczyć osobiście i to zarówno do siedziby w Kielcach, jak też do siedzib "Echa" w regionie.
  A przypominamy, że wybieramy w sumie kilkudziesięciu laureatów: dziesięciu najlepszych w regionie, z których wyłoniony zostanie "Lekarz Roku 2007" województwa świętokrzyskiego i po trzech najlepszych w powiatach, z których wybrany zostanie "Lekarz Roku 2007" każdego z tych powiatów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo