Kielce > Chińska flaga na stronie internetowej Urzędu Miasta

  Kielce > Chińska flaga na stronie internetowej Urzędu Miasta

  ATA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Chińska flaga (czerwona z pięcioma gwiazdami) pojawiła się na stronie internetowej Urzędu Miasta w Kielcach, a pod nią kryje się film o Kielcach w języku chińskim, a także wiele informacji o naszym mieście i regionie.

  Po kliknięciu na chińską flagę zobaczymy film o Kielcach z komentarzem w języku chińskim. Opatrzyła go chińska studentka, która przebywa na stażu w kieleckim ratuszu. Ona też tłumaczyła inne informacje o Kielcach.

  Chińczycy mogą się dowiedzieć, gdzie Kielc leżą, jak można dojechać i co warto w nich zobaczyć. Wiele miejsca poświęcono Targom Kielce, bo strona jest kierowana przede wszystkim do chińskich biznesmenów, którzy chcą u nas inwestować.

  - Wydaliśmy już album o Kielcach w języku polskim, w którym podaliśmy adres naszej strony internetowej, więc zainteresowani dotrą do niej - informuje prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo