Starachowice > Prezydent nagrodził sportowców

  Starachowice > Prezydent nagrodził sportowców

  /CuK/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Stypendyści prezydenta miasta.

  Stypendyści prezydenta miasta. ©K. Cuch

  Starachowicki sport młodzieżowy ma sukcesy, Starachowice są drugie, po Kielcach. W rankingu Ministerstwa Sportu uzyskały 330 pkt.
  Stypendyści prezydenta miasta.

  Stypendyści prezydenta miasta. ©K. Cuch

  Główna w tym zasługa strzelców Klubu Sportowego “Świt", lekkoatletów “Juventy Kobex", pięściarza Klubu Star 1926 i piłkarzy Juventy Perfopol.

  Uroczyste podsumowanie dorobku sportu młodzieżowego Starachowic za rok 2007 miało miejsce w środę, w sali “Olmpia" Urzędu Miejskiego w Starachowicach. Z młodymi sportowcami, ich trenerami i władzami klubów, w których barwach występują spotkał się w piątek Wojciech Bernatowicz, prezydent Starachowic.
  Nagrodą dla sportowców uprawiających dyscypliny olimpijskie są stypendia sportowe prezydenta miasta, które otrzymało siedmiu strzelców Klubu Sportowego “Świt" i jeden pięściarz Klubu Star 1926.

  Najlepsi sportowcy i szkoleniowcy otrzymali też nagrody rzeczowe i finansowe. Przedsiębiorcom, sponsorom, którzy hojnie wspierają sport młodzieżowy w naszym mieście, prezydent wręczył listy gratulacyjne i upominki. W części artystycznej zaprezentował się zespoły działające przy Starachowickim Centrum Kultury.
  Podobne podsumowanie jak w Starachowicach jest oczekiwane także w gminie Brody. Tak było w minionych latach. Tam też były stypendia wójta i nagrody dla zawodników, trenerów oraz działaczy sportowych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo