Nasza Akcja > Wybieramy Najsympatyczniejszą Klasę...

  Nasza Akcja > Wybieramy Najsympatyczniejszą Klasę Gimnazjalistów

  /dota/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W piątek o północy upływa termin głosowania na Najsympatyczniejszą Klasę Gimnazjalistów. Kolejny dzień glosowania przyniósł zmiany w układzie czołówki. Najnowsza klasyfikacja wygląda następująco:

  Województwo świętokrzyskie: 1. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum w Łagowie, 2. klasa IIIF z Gimnazjum numer 2 w Skarżysku Kamiennej, 3. klasa IIIG z Publicznego Gimnazjum Samorządowego w Kazimierzy Wielkiej.

  Klasyfikacja w powiatach.
  Powiat buski: 1. klasa IIIA z Gimnazjum imienia Kazimierza Wielkiego w Stopnicy, 2. klasa IIID z Samorządowego Gimnazjum imienia Świętej Kingi w Nowym Korczynie, 3. klasa IIIC z Samorządowego Gimnazjum w Zbludowicach.

  Powiat jędrzejowski: 1. klasa IIID z Gimnazjum Publicznego w Wodzisławiu, 2. klasa IIIE z Gimnazjum Publicznego numer 1 w Jędrzejowie, 3. klasa IIIB z Gimnazjum Publicznego w Złotnikach.

  Powiat kazimierski: 1. klasa IIIG z Publicznego Gimnazjum Samorządowego w Kazimierzy Wielkiej, 2. klasa IIIB, a 3. klasa IIIA z Gimnazjum Publicznego w Czyżowicach.

  Kielce - miasto: 1. klasa IIID z Gimnazjum numer 6 imienia Tadeusza Kościuszki, 2. klasa IIIH z Gimnazjum numer 9 imienia majora Henryka Sucharskiego, 3. klasa IIID z Gimnazjum numer 7 imienia Stanisława Moniuszki.

  Powiat kielecki: 1. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum w Łagowie, 2. klasa IIIB z Gimnazjum w Morawicy, 3. klasa IIIA z Gimnazjum imienia Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Nowej Słupi.

  Powiat konecki: 1. klasa IIIF z Gimnazjum numer 1 w Końskich, 2. klasa IIIB, a 3. klasa IIID z Gimnazjum numer 2 w Końskich.

  Powiat opatowski: 1. klasa IIIC z Publicznego Gimnazjum w Baćkowicach, 2. klasa IIIC z Gimnazjum w Tarłowie, 3. klasa IIIC z Gimnazjum w Ożarowie.

  Powiat ostrowiecki: 1. klasa IIIB z Publicznego Gimnazjum numer 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim, 2. klasa IIIA z Gimnazjum w Ćmielowie, 3. klasa IIID z Gimnazjum numer 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

  Powiat pińczowski: 1. klasa IIIB z Gimnazjum w Złotej, 2. klasa IIIA z Gimnazjum w Kijach, 3. klasa IIID z Gimnazjum numer 2 imienia Adolfa Dygasińskiego w Pińczowie.

  Powiat sandomierski: 1. klasa IIID z Gimnazjum w Koprzywnicy, 2. klasa III z Gimnazjum w Chobrzanach, 3. klasa IIIC z Gimnazjum Koprzywnicy.

  Powiat skarżyski: 1. klasa IIIF z Gimnazjum numer 2 w Skarżysku Kamiennej, 2. klasa IIIE, a 3. klasa IIIF z Gimnazjum numer 1 w Skarżysku Kamiennej.

  Powiat starachowicki: 1. klasa IIIB z Gimnazjum numer 2 imienia Stefana Żeromskiego, 2. klasa IIIE z Gimnazjum numer 4 imienia Polskich Noblistów w Starachowicach, 3. klasa IIIB z Gimnazjum numer 1 w Starachowicach.

  Powiat staszowski: 1. klasa IIIB, 2. klasa IIID, a 3. klasa IIIA z Publicznego Gimnazjum numer 1 w Staszowie.

  Powiat włoszczowski: 1. klasa IIIA z Publicznego Gimnazjum numer 1, 2. klasa IIIA, a 3. klasa IIIB z Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Bukowej.

  Ostatnie zestawienie przedstawimy jutro.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo