Starachowice > Festyn na zakończenie karnawału

  Starachowice > Festyn na zakończenie karnawału

  CuK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Zakończenie tegorocznego karnawału w "tłusty czwartek", 31 stycznia, odbędzie się na starachowickim Rynku. Impreza w tym miejscu jest organizowana chyba po raz pierwszy w powojennej historii Starachowic. Rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 15. Wstęp wolny.

  Festyn organizowany jest głównie z myślą o dzieciach i młodzieży, które ferie zimowe spędzają w naszym mieście. Ale i dorośli, którzy chcieliby towarzyszyć swoim pociechom, będą mieli na co popatrzeć.

  Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek.
  Zaprezentują się nam Miejska Szkoła Tańca MiM oraz soliści Spółdzielczego Domu Kultury. Planowane jest rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod nazwą "Cztery pory roku", organizowanego przez Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego. Będzie pokaz sprzętu Klubu Płetwonurków Kalmar, pokazy siły w wykonaniu zawodników Klubu Sportów Siłowych i Kulturystyki Wiking i pokaz walk wschodnich w wykonaniu zawodników i zawodniczek Klubu Sportowego Dragon. Jak ustrzec się kieszonkowców oraz unikać innych niebezpieczeństw czyhających na mieszkańców miasta, szczególnie dzieci, opowiedzą uczestnikom festynu policjanci ze starachowickiej Komendy Powiatowej Policji. Występy będą rozdzielane ciekawymi konkursami. Organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody.

  Współorganizatorami festynu są: Miejskie Centrum Rekreacji i Wypoczynku, Starachowickie Centrum Kultury i Spółdzielczy Dom Kultury Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo