Nasza Akcja > Wybierz najlepszych lekarzy w regionie

  Nasza Akcja > Wybierz najlepszych lekarzy w regionie

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie  Okazuje się, że w naszym plebiscycie na najlepszego "Lekarza Roku 2007" organizowanym przy współudziale Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego jeden dzień może sporo zamieszać.

  Zainteresowanie plebiscytem jest tak duże, że dziennie otrzymujemy około tysiąca nowych kuponów. Obecnie sytuacja przedstawia się następująco:

  W całym województwie świętokrzyskim najwięcej głosów zebrali: 1 miejsce - Małgorzata Krysa-Kowal z Ostrowca Świętokrzyskiego, 2 - Małgorzata Wojtczak ze szpitala dziecięcego w Kielcach, 3 - Leszek Siuda ze szpitala wojewódzkiego, 4 - Ewa Wróbel z przychodni przy ul.
  Zagórskiej w Kielcach, 5 - Teresa Tymińska-Tkacz ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, 6 - Maria Szymańska ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii, 7 - Teresa Szwach z Jędrzejowa, 8 - Władysław Sędek ze szpitala w Jędrzejowie, 9 - Halina Zgadzaj z przychodni Medicus w Kielcach, 10 - Teresa Kościelska-Gallas z Powiatowego Centrum Usług Medycznych.

  Natomiast w powiatach, obok lekarzy już wymienianych, prowadzą: Małgorzata Fudala ze szpitala w Końskich (otrzymuje także głosy z powiatu skarżyskiego, gdzie ma gabinet prywatny), Jan Baska z sandomierskiego, Andrzej Klepaczewski z włoszczowskiego, Mariola Zalewska ze starachowickiego, Elżbieta Dziekan ze skarżyskiego, Dorota Wołoszynowska z buskiego, Stanisław Siatka ze staszowskiego, Henryk Misztal z pińczowskiego, Barbara Cysewska z kazimierzowskiego, Stanisław Zioło z opatowskiego.

  Oczywiście nadal czekamy na kupony - należy je przysyłać pod adresem redakcji - 25-520 Kielce, ul. Targowa 18 lub do-starczyć osobiście - do siedziby w Kielcach lub siedzib oddziałów "Echa" w regionie. Ostatni wydrukujemy 8 lutego.
  Przypominamy też, że nie wybieramy wyłącznie jednego "Lekarza Roku 2007". Swojego "Lekarza Roku" będzie miał tak-że każdy powiat. Wyróżnimy również najlepszych dziesięciu specjalistów w całym regionie i po trzech najlepszych lekarzy w poszczególnych powiatach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo