Kielce > Ferie w mieście

  Kielce > Ferie w mieście

  ElZem

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Trwa pierwszy tydzień ferii zimowych. Dzieci i młodzież mają okazję skorzystać z bogatej propozycji w Kielcach.

  Młodzieżowy Dom Kultury. W piątek,1 lutego, odbędzie się wyjazd na basen Perła. Zbiórka chętnych o godzinie 8.45 przy MDK. Amatorów pieszych wycieczek zapraszamy na przechadzkę po Kielcach, zbiórka o godzinie 9.30 przy MDK.
  Teatr Lalki i Aktora "Kubuś". Na spektakle feryjne bilety będą kosztowały tylko 6 złotych. W piątek, 1 lutego, "Baśń o Grającym Imbryku".

  Kluby osiedlowe. Klub Słoneczko przy ulicy Romualda organizuje zajęcia feryjne dla dzieci.
  Informacje pod numerem telefonu 041-34-16-680. Klub Mrówka zaprasza w godzinach 8-16, informacje przy ulicy Karczówkowskiej 10, pod numerem telefonu 041-361-51-02. Osiedlowy Klub Polonez prowadzi zapisy na akcję zimową, informacje, ulica Pocieszki 17, telefon 041-34-16-670. Osiedlowy Klub Kultury Miniatura przy ulicy Zagórskiej 65 zaprasza dzieci i młodzież, zapisy w klubie 041-341-66-90.

  Studenci dla dzieci. Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Umiejętności imienia Stanisława Staszica w Kielcach organizuje w czasie ferii w godzinach 10.30-13 bezpłatne zajęcia z informatyki dla dzieci przy Klubie Abstynentów Raj. Zajęcia odbywały się będą od piątku, 1 lutego w budynku uczelni przy ulicy Wesołej 52.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo