Końskie > Wystawa "Życie jest piękne" w Końskich

  Końskie > Wystawa "Życie jest piękne" w Końskich

  KaS

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Klub osiedlowy działający przy Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza dzisiaj (1.02) o godzinie 17 na otwarcie wystawy pod nazwą "Życie jest piękne".
  - Ekspozycja dwudziestu czterech prac, które prezentujemy jest pokłosiem konkursu organizowanego pod patronatem prezydenta Kielc - mówi Wiesław Turno kierownik Kaesemka. Spośród około 900 prac nadesłanych na konkurs jury nominowało do nagród 24. Spośród nich do drugiego etapu wybrano 12 fotografii, które umieszczone w podświetlonych gablotach przez 2008 rok będą zdobiły budynek Kieleckiego Centrum Kultury w Kielcach.

  Dwanaście zdjęć autorów z całej Polski znalazło się również w nowym kalendarzu kolekcjonerskim. Na fotografiach odzwierciedlających temat konkursu "Życie jest piękne" znajdują się twarze i sylwetki ludzi, plenery i zwierzęta - obraz artystycznych wizji otaczającej nas rzeczywistości. Wystawa warta obejrzenia. Podczas wernisażu zostaną rozlosowane kalendarze.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo