Fałków > Kryminalni i trzecioklasiści to zwycięzcy turnieju...

  Fałków > Kryminalni i trzecioklasiści to zwycięzcy turnieju policyjnego (zdjęcia)

  /Mik/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  17 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Echa Dnia Świętokrzyskiego

  Turniej policjantów w Falkowie

  Turniej policjantów w Fałkowie

  Link do głównego zdjęcia

  Turniej policjantów w Falkowie
  ©M. Kądziela


  W Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Powiatowego Komendanta Policji wzięło udział pięć drużyn policyjnych: ze Stąporkowa, Radoszyc i trzy z Końskich. O puchar walczyli także uczniowie fałkowskiego gimnazjum. Pierwsze miejsce wywalczyli koneccy kryminalni, drugie zdobyli mundurowi z logistyki (w tej drużynie grali komendanci Andrzej Kundera i jego zastępca Stanisław Michalski), trzecie prewencja i ruch drogowy. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się zespół trzecioklasistów.

  Podczas turnieju organizowanego w ramach akcji "Bezpieczne ferie", goście mogli zapoznać się z pracą policji, porozmawiać ze stróżami prawa o bezpieczeństwie i o kryteriach przyjęć do policji. Koziołek Spoko, symbol świętokrzyskiej policji, rozdawał elementy odblaskowe, które można przyczepić do tornistrów i kurtek. Był także pokaz tresury policyjnych psów i słodki poczęstunek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo