Nasza Akcja > Ostatni tydzień plebiscytu. Wybierz z nami...

  Nasza Akcja > Ostatni tydzień plebiscytu. Wybierz z nami swojego lekarza

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Przekroczyliśmy liczbę 20 tysięcy głosów, jakie nadsyłacie Państwo w naszym plebiscycie na "Najlepszego Lekarza Roku 2007" organizowanym przy współudziale Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego.

  A przypominamy, że czasu zostało już nie tak wiele - przed nami ostatni tydzień głosowania. Ostatni kupon wydrukujemy 8 lutego, a listę laureatów ogłosimy podczas uroczystej gali 21 lutego.

  Wybieramy kilkudziesięciu najlepszych specjalistów: dziesięciu laureatów z największą liczbą głosów w całym województwie (to z nich wyłoniony zostanie Lekarz Roku 2007 regionu), po trzech ze wszystkich powiatów, z których z kolei wybrany zostanie Lekarz Roku 2007 każdego powiatu.
  Kupony można drogą pocztową przesłać pod adresem kieleckiej (wyłącznie) redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18 lub też dostarczyć osobiście i to zarówno do siedziby w Kielcach, jak też do siedzib "Echa" w regionie.

  A w tej chwili sytuacja przedstawia się następująco, na forum wojewódzkim prowadzą: 1 miejsce Małgorzata Krysa-Kowal z Ostrowca Świętokrzyskiego, 2. Małgorzata Wojtczak ze szpitala dziecięcego w Kielcach, 3. Leszek Siuda ze szpitala wojewódzkiego, 4. Ewa Wróbel z przychodni przy ul. Zagórskiej w Kielcach, 5. Teresa Kościelska-Gallas z Powiatowego Centrum Usług Medycznych, 6. Maria Szymańska ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii, 7. Teresa Szwach z Jędrzejowa, 8. Teresa Tymińska-Tkacz ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, 9. Halina Zgadzaj z przychodni "Medicus" w Kielcach, 10. Małgorzata Fudala, która otrzymuje głosy zarówno z Końskich, jak i Sędziszowa.
  To oczywiście jeszcze się może zmienić - codziennie dociera do nas około 1000 kuponów, a nawet więcej. Warto więc wspierać swoich faworytów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo