Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w plebiscycie na...

  Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w plebiscycie na Lekarza Roku 2007

  bas/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  W naszym plebiscycie na "Lekarza Roku 2007" organizowanym przy współudziale Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego mamy stałą czołówkę ulubionych specjalistów, jednak nadal nie można przesądzać, kto ostatecznie znajdzie się w gronie tych najlepszych.

  Po weekendzie kolejność przedstawia się następująco: 1 miejsce - Małgorzata Krysa-Kowal z Ostrowca Świętokrzyskiego, 2 - Małgorzata Wojtczak ze szpitala dziecięcego w Kielcach, 3 - Leszek Siuda ze szpitala wojewódzkiego, 4 - Maria Szymańska ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii, 5 - Ewa Wróbel z przychodni przy ul.
  Zagórskiej w Kielcach, 6 - Teresa Kościelska-Gallas z Powiatowego Centrum Usług Medycznych, 7 - Teresa Szwach z Jędrzejowa, 8 - Remigiusz Czernecki ze szpitala neuropsychiatrycznego, 9 - Teresa Tymińska-Tkacz ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, 10 - Władysław Sędek z Jędrzejowa i Halina Zgadzaj z przychodni Medicus w Kielcach.

  Natomiast w powiatach, obok lekarzy już wymienianych, prowadzą: Małgorzata Fudala ze szpitala w Końskich (otrzymuje także głosy z powiatu skarżyskiego, gdzie ma gabinet prywatny), Jan Baska z sandomierskiego, Andrzej Klepaczewski z włoszczowskiego, Mariola Zalewska ze starachowickiego, Elżbieta Dziekan ze skarżyskiego, Dorota Wołoszynowska z buskiego, Stanisław Madej ze staszowskiego, Henryk Misztal z pińczowskiego, Barbara Cysewska z kazimierzowskiego, Stanisław Zioło z opatowskiego.
  Czy taka kolejność pozostanie, zależy wyłącznie od państwa. Przypominamy, że kupony drukujemy jeszcze tylko do najbliższego piątku, do 8 lutego (można je dostarczać osobiście do siedzib redakcji "Echa Dnia" w całym regionie lub wysłać pocztą pod adresem kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18). Kupony przyjmujemy do wtorku, 12 lutego, a oficjalne wyniki ogłosimy 21 lutego na uroczystej gali.

  Wybieramy "Lekarza Roku 2007" każdego z powiatów, po trzech najlepszych specjalistów z powiatów, dziesięciu najlepszych lekarzy w całym regionie i "Lekarza Roku 2007" województwa świętokrzyskiego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo