Nasza Akcja > Lekarz Roku 2007 - ostatnie dni głosowania

  Nasza Akcja > Lekarz Roku 2007 - ostatnie dni głosowania

  bas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jeszcze tylko przez cztery dni będziemy drukować kupony w naszym plebiscycie na najlepszego Lekarza Roku 2007 organizowanym przez "Echo Dnia", Ministerstwo Zdrowia i Urząd Marszałkowski.
  A dokładnie w plebiscycie na lekarzy roku. Docenimy bowiem nie tylko tego jednego w całym regionie, ale dziesięciu najlepszych specjalistów w województwie, po trzech najlepszych w każdym z powiatów, wybierzemy także Lekarzy Roku 2007 we wszystkich powiatach.

  A w tej chwili pierwsza dziesiątka specjalistów wygląda następująco: 1 miejsce Małgorzata Krysa-Kowal z Ostrowca Świętokrzyskiego, 2. Leszek Siuda ze szpitala wojewódzkiego w Kielcach, 3.
  Małgorzata Wojtczak ze szpitala dziecięcego w Kielcach, 4. Remigiusz Czernecki ze szpitala neuropsychiatrycznego w Kielcach, 5. Teresa Kościelska-Gallas z Powiatowego Centrum Usług Medycznych, 6. Ewa Wróbel z przychodni przy ul. Zagórskiej w Kielcach, 7. Władysław Sędek z Jędrzejowa, 8. Teresa Tymińska-Tkacz ze Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy, 9. Maria Szymańska ze Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii, 10. Halina Zgadzaj z przychodni "Medicus" w Kielcach.

  O ostatecznym kształcie poszczególnych list zadecydują najbliższe dni - ostatni kupon (wystarczy go wypełnić i dostarczyć osobiście do siedzib "Echa" w oddziałach terenowych i w Kielcach lub drogą pocztową przesłać pod adresem kieleckiej redakcji: 25-520 Kielce, ul. Targowa 18) wydrukujemy jutro, 8 lutego. Kupony przyjmujemy do wtorku, 12 lutego, a oficjalne wyniki plebiscytu ogłosimy podczas gali 21 lutego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo