Skarżysko > Zabawy na ferie dla dzieci

  Skarżysko > Zabawy na ferie dla dzieci

  Arp

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Darmowy seans. Władze Miejskiego Centrum Kultury zapraszają dziś wszystkie dzieci na darmowy seans w kinie Centrum. O godzinie 11 w ramach kina feryjnego będzie można zobaczyć film pod tytułem "Stefan Malutki".

  W bibliotece. Pracownicy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Skarżysku zapraszają dzieci na zajęcia dla tych, którzy ferie spędzają w mieście. Dziś o godzinie 11 w budynku przy ulicy Towarowej będzie można wziąć udział w "Zimowych wyklejankach", czyli zajęciach plastycznych, podczas których maluchy będą wykonywać zimowe krajobrazy. W filii biblioteki przy ulicy Sokolej zajęcia plastyczne odbywać się będą od godziny 13.

  Gry i zabawy. Suchedniowski Ośrodek Kultury Kuźnica, jak w każdy dzień roboczy tak i dziś zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia feryjne. Maluchy, które przyjdą wziąć w nich udział czekają liczne gry i zabawy odbywające się pod okiem instruktorów ośrodka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo