Kielce > XIII Targi Edukacyjne w Kielcach

  Kielce > XIII Targi Edukacyjne w Kielcach

  dota

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Warsztaty dla nauczycieli i dyrektorów szkół, bogata oferta szkół i placówek kulturalnych z Kielc i województwa świętokrzyskiego oraz propozycje szkół wyższych z całego kraju - to tylko kilka z propozycji XIII Targów Edukacyjnych, które odbędą się 27-29 lutego w Kielcach.
  Już po raz trzynasty Targi Kielce będą gościły wystawców, którzy zaprezentują to wszystko, co jest związane ze szkołą, a ich oferta jest skierowana zarówno do uczniów i studentów, jak i do nauczycieli, a także dyrektorów placówek oświatowych.

  Tradycyjnie pojawią się wystawcy oferujący szeroki wybór podręczników, niezbędnych w poszczególnych etapach kształcenia. Coś dla siebie znajdą tu także rodzice, którzy szukają dobrej szkoły dla swojego dziecka.
  Swoją ofertę edukacyjną przedstawią szkoły i placówki dydaktyczne z Kielc i województwa świętokrzyskiego. Organizatorzy zapraszają także uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie wybrali jeszcze studiów. W dokonaniu wyboru pomoże im oferta szkół wyższych z całej Polski.

  Tegorocznym XIII Targom Edukacyjnym towarzyszy konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjlanych. Jego hasło brzmi: "Kalendarz szkolny, czyli rytm życia szkolnego w krzywym zwierciadle", a uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnościami krasomówczymi.

  XIII Targi Edukacyjne Edukacja odbędą się w terminie 27-29 lutego w siedzibie Targów Kielce przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo