Jędrzejów > Ordynator ewakuowanego oddziału wraca z...

  Jędrzejów > Ordynator ewakuowanego oddziału wraca z wycieczki

  /PCH/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jutro kończy się wycieczka do Izraela, na której przebywa Jolanta Moś, ordynator oddziału dziecięcego i noworodkowego jędrzejowskiego szpitala, która obecnie przebywa na… zwolnieniu lekarskim. W Jędrzejowie natomiast trwają rozmowy dyrekcji szpitala z lekarzami.

  Jolanta Moś, zwolnienie lekarskie wzięła w ubiegłą środę. Tego też dnia ze względu na brak kadry lekarskiej dyrekcja szpitala podjęła decyzję o ewakuacji oddziału noworodkowego, a co za tym idzie położniczego. Ujawniliśmy jednak, że przebywająca na zwolnieniu lekarskim ordynator wyjechała na wycieczkę do Izraela. Jutro kończy jej się wolne, a jednocześnie dobiega końca wycieczka.

  W jędrzejowskim szpitalu nadal nie wznowiono przyjęć na oddział noworodkowy, położnicy i dziecięcy. Dyrekcja placówki poszukuje pediatrów i neonatologów, zarówno do pracy na etacie jak i do pełnienia dyżurów.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo