Kazimierza > Weszli przez okienko

  Kazimierza > Weszli przez okienko

  minos

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Do szkoły poszli policjanci po nastolatka, którego podejrzewają o udział w nocnej kradzieży z magazynu w Kazimierzy Wielkiej.

  Dwóch innych chłopaków zatrzymali w domach.

  Magazyn został okradziony nocą z wtorku na środę. Policjanci opowiadają, że ktoś zakradł się do niego przez nie zamknięte okienko nad drzwiami. Sygnał o kradzieży dostali po godzinie 6.

  - Rabusie zabrali płaski monitor komputerowy, odtwarzacz CD oraz około 30 puszek piwa i po kilka butelek wina i wiśniówki. Pierwszych podejrzewanych zatrzymaliśmy w dwie godziny po informacji o kradzieży - mówi Marek Różycki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej.

  Trzeciego z podejrzewanych policjanci zatrzymali w szkole. Według śledczych, prócz 16-latka i dwóch 19-latków w sprawę zamieszany jest jeszcze jeden młody człowiek.
  - Cześć łupów udało się odzyskać. Były w domu u jednego z chłopaków i w działkowej altanie innego z młodych ludzi - uzupełnia Marek Różycki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo