Ostrowiec > Kupcy twierdzą, że za dużo płacą za stoisko na...

  Ostrowiec > Kupcy twierdzą, że za dużo płacą za stoisko na targu

  Łukasz Wójcik

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kupcy z targowiska miejskiego zdecydowanie krytykują dyrekcję i władze miasta za opłaty, którymi są obciążani. Dodają, że nie idą za tym inwestycje ułatwiające handel.

  Niedawno delegacja kupców przyszła przybyła do Urzędu Miasta, by przedstawić swoje racje.

  Kupcy domagają się przede wszystkim obniżenia opłat za wjazd na targowisko. Twierdzą, że 3 złote od samochodu osobowego to za wysoka stawka za wjazd na plac.
  Chcą także, by zwolnić ich z jednej opłaty rezerwacyjnej, gdyż - jak każdemu pracownikowi - należy im się raz w roku urlop. Chodzi tutaj o płacone przez cały rok co miesiąc 65 złotych, które muszą wydawać nawet wtedy, gdy nie przyjeżdżają z towarem.

  - Dyrektor Janusz Wacker ciągle odpowiadał nam, że nie może podejmować żadnych decyzji, bo obowiązuje go regulamin targowiska, w którym wyraźnie zaznaczono, jakie trzeba ponosić opłaty - mówi w imieniu kupców Robert Sieradzki. - Postanowiliśmy rozmawiać z prezydentem.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo