Sport > Nasi lekkoatleci walczyli o medale mistrzostw Polski

/dor/

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Dalsze miejsca zajęli zawodnicy z Kielecczyzny na 52. halowych mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Spale. Złoty medal wywalczył wprawdzie Marcin Urbaś, ale już nie dla KKL Kielce, tylko dla AZS Poznań.

Marcin Urbaś wygrał bieg na 200 m, uzyskując czas 21,05. Medal zdobył już dla AZS Poznań, ponieważ kilka dni temu rozstał się z Kieleckim Klubem Lekkoatletycznym. W biegu na 60 m ppł. czwarta była kielczanka Kamila Chudzik, która w okresie studiów reprezentuje (AZS AWFiS Gdańsk) - 8,55.

Wyniki naszych zawodników: skok o tyczce: 7. Agnieszka Wrona - 3.70; 60 m ppł.: 7. Krzysztof Radziszewski - 8,42; trójskok: 9. Konrad Katarzyński - 15.08; 3000 m: 11. Dawid Kubiec (wszyscy KKL Kielce) - 8:38,51.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.