Kielce > Nowa seria kart z okazji 450 rocznicy utworzenia...

  Kielce > Nowa seria kart z okazji 450 rocznicy utworzenia Poczty Polskiej

  m

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Kolekcjonerzy z całej Polski już zainteresowali się kolejną pamiątką przygotowana przez Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Kielcach - serią kart. Tym razem jest to seria kart pocztowych przygotowana z okazji przypadającej w tym roku 450 rocznicy utworzenia Poczty Polskiej. Z tej okazji w każdym miesiącu, począwszy stycznia, wydawana będzie jedna okolicznościowa kartka pocztowa przedstawiająca ważne wydarzenie z dziejów historii Poczty Polskiej.

  Dodatkowo Urząd Pocztowy Kielce 1 przy placu Niepodległości 2 będzie stosował datownik okolicznościowy ze zmienną datą z hasłem: "450 lat Poczty Polskiej Król Zygmunt August założyciel Poczty Polskiej". Datownikiem tym będzie można stemplować listy i kartki do końca 2008 roku. Kolekcjonerzy przysyłają listy i kartki specjalnie do kieleckiego urzędu pocztowego po to, by na przesyłce mieć okolicznościowy stempel.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo