Kielce > Już dziś Grupa MoCarta w Kieleckim Centrum Kultury

  Kielce > Już dziś Grupa MoCarta w Kieleckim Centrum Kultury

  ElZem

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Muzyka klasyczna i rozrywkowa podana w żartobliwej formie - to znak rozpoznawczy Grupy MoCarta. Czterej sympatyczni panowie podczas swojego występu w Kielcach zaprezentują swój najnowszy program.

  Zespół tworzy czterech absolwentów akademii muzycznych w Warszawie i Łodzi. Początkowo współpracowali z telewizją Canal + prezentując krótkie 2 - 3 minutowe żarty muzyczne. Zespół po raz pierwszy wystąpił przed publicznością na XIII Przeglądzie Kabaretów PaKa 97.
  Grupa MoCarta to nie tylko kabaret muzyczny. Zespół występuje również z repertuarem klasycznym, a także zajmuje się muzyką rozrywkową (współpracował między innymi z takimi artystami jak Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska czy Grupa pod Budą.

  W Kielcach zespół zaprezentuje program "Dźwiękujemy bardzo", w którym w żartobliwym i prześmieszny sposób pobawią się muzyką.
  - Występ w Kielcach będzie pierwszym po dosyć długiej przerwie feryjnej, którą sobie zafundowaliśmy, dlatego jesteśmy już mocno spragnieni kontaktów z publicznością - mówi Filip Jaślar, członek kwartetu Grupa MoCarta.
  Grupa MoCarta poza ogromnym sukcesem, który odniosła na polskiej scenie kabaretowej, triumfy święci również za granicą. Zespół występował między innymi w Chinach, Belgii czy Japonii, wszędzie żegnany był owacjami na stojąco. O tym, czy kielecka publiczność również pokocha sympatyczny kwartet smyczkowy przekonamy się już we wtorek.

  Grupa MoCarta wystąpi we wtorek, 26 lutego w Kieleckim Centrum Kultury. Początek o godzinie 19. Bilety w cenie 45 i 35 złotych do nabycia w biurze ORBIS oraz w kasach w KCK.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo