Sandomierz > Wiosenny koncert szant w "ciżemce"

  Sandomierz > Wiosenny koncert szant w "ciżemce"

  GOP/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie  Sandomierzanin Bernard Wieczorek, czyli Kapitan Benge, organizator Londyńskich Spotkań Szantowych "Szantomierz nad Tamizą" zaprasza na Wiosenną Reminiscencję "Szantomierza" w nadwiślańskim grodzie.

  W sobotę, 29 marca, w piwnicach hotelu Pod Ciżemką przy Rynku Starego Miasta odbędzie się mały festiwal szant, nawiązujący do "Szantomierza", znakomitej i cenionej imprezy szantowej, której niestety już nie ma. Co ciekawe, "Szantomierz" za sprawą Kapitana Benge odbywa się teraz w... Londynie.

  Wystąpią: zespół Flash Creep, część zespołu Cztery Refy (muzycy będą promować swoją debiutancką płytę "Sen") oraz solista Mikołaj Firlet z Warszawy. Swoją obecność zapowiedzieli również inni muzycy, którzy przyłączą się do występujących podczas otwartego Szanty Session.

  Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilet wstępu kosztuje 10 złotych, co trzecia wchodząca osoba otrzyma w drzwiach piwo guinness. Na koncercie - informuje Kapitan Benge - podobnie jak w pubach na Wyspach, będzie obowiązywał zakaz palenia.
  - Na koncercie będzie zdrowo i śpiewnie, i może tanecznie - zapowiada organizator.
  Zabawa może potrwać nawet całą noc.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo