Region > W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas

  Region > W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas

  ZAM/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Dzisiejszej nocy przejdziemy z czasu zimowego na letni. Zegary trzeba będzie przestawić z godziny 2 na 3.

  Pociągi, które w nocy z soboty na niedzielę ruszą w trasy przed godziną 2, będą po zmianie jechały z 60-minutowym opóźnieniem. Szczegółowe informacje na ten temat można dzisiaj uzyskać na wszystkich stacjach kolejowych oraz pod całodobowym numerem telefonu informacyjnego 048-94-36.

  Podobnie będzie też jeździła większość przelotowych autobusów przedsiębiorstw Państwowej Komunikacji Samochodowej, przejeżdżających przez nasz region.
  Niektórzy przewoźnicy mogą jednak wprowadzić specjalne rozkłady jazdy, żeby dowieźć pasażerów na właściwą godzinę według nowego czasu. Właśnie dlatego przed podróżą warto zasięgnąć informacji na radomskim dworcu pod numerami 0300-300-159 (z telefonów stacjonarnych) lub 720-80-59 (z telefonów komórkowych).

  Nocnej zmiany czasu nie odczują natomiast pasażerowie autobusów miejskich w Radomiu. Ostatnie wozy linii 7 i 9 zjeżdżają do zajezdni przed godziną 2, zaś pierwsza "siódemka" wyrusza ponownie z pętli końcowej na osiedlu Południe punktualnie o godzinie 3, czyli już według czasu letniego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo