Region > Ivan Mladek, Kombi i Raz, dwa trzy wystąpią w...

  Region > Ivan Mladek, Kombi i Raz, dwa trzy wystąpią w Stalowej Woli

  /STAN/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie


  Od piątku do niedzieli potrwają dni Stalowej Woli - wystąpią Ivan Mladek z “Banjo Band", “Kabaret pod Wyrwigroszem", “Kombii" , “Raz,dwa,trzy", “VOX", “Tercet egzotyczny" i inni.

  Będzie grasował Jożin z bażin a Donald będzie marzył. “Kombii" przypomni swoje słynne hity a “Raz, Dwa, Trzy" zagra piosenki Wojciecha Młynarskiego. To tylko cząstka atrakcji z okazji Dni Stalowej Woli. Przez trzy dni wystąpi wiele gwiazd - wszystkie koncerty oczywiście za darmo.

  Niewątpliwie wielką atrakcją będzie wizyta ulubionego w Polsce Czecha, czyli Ivana Mladka z grupą “Banjo Band", którzy tak nas rozbawili piosenką o Józefie z bagien pożerającym prażan. Nasz “Kabaret pod Wyrwigroszem" przedstawi swoją wersję tego hitu pod tytułem “Donald marzy". Ale też i “Raz, Dwa, Trzy" to atrakcja wielkiego kalibru , zespół tak popularny jak i szanowany za poziom. Po piosenkach Agnieszki Osieckiej sięgnęli po piosenki Młynarskiego i je właśnie zaśpiewają stalowowolskiej publiczności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo