Nasza Akcja > Maturzysto, sprawdź w naszym portalu, jak Ci...

  Nasza Akcja > Maturzysto, sprawdź w naszym portalu, jak Ci poszło!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Maturzyści, w poniedziałek matura z języka polskiego, zacznie czas egzaminów maturalnych. Ich wyniki poznacie 30 czerwca. Ale jeżeli chcecie zobaczyć wcześniej, jak Wam poszło, sprawdźcie to w naszym portalu oraz w papierowym wydaniu "Echa Dnia".

  W poniedziałek o godzinie 9 rano uczniowie klas maturalnych zaczną pisać maturę. To kolejny egzamin w ich życiu, ale tym razem jego wyniki zadecydują o ich przyszłości, o tym, na jakie dostaną się studia.
  Nic więc dziwnego, że towarzyszy mu większy stres. Czas oczekiwania na wyniki ostateczne, które zostaną ogłoszone 30 czerwca, z pewnością nie będzie najłatwiejszy. Ale Wy nie musicie się tak długo denerwować. Wystarczy, że zajrzycie na naszą stronę internetową. Już w dzień egzaminu, trzy godziny po jego zakończeniu, będziecie mogli tam znaleźć arkusz z danego przedmiotu, wraz z przykładowymi odpowiedziami.

  Na portalu WWW.ECHODIA.EU znajdziecie testy z wszystkich przedmiotów maturalnych. Natomiast arkusze tych najczęściej zdawanych, wydrukujemy w papierowym wydaniu "Echa Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo